Menu
 

Vyklízíme kanceláře

16.1.2022
 

Naše společnost vyklízí také všechny komerční prostory, jako kanceláře, provozovny, sklady, haly, dílny i výrobní prostory. Pokud potřebujete vyklidit starý kancelářský nábytek před plánovanou rekonstrukcí kanceláře, nebo jen rušíte provozovnu a musíte vše zlikvidovat před jejím předáním vlastníkům, nebo potřebujete odvézt nepotřebné papíry, šanony a nashromážděné krabice. Zde jste na správné adrese, rádi se o Váš problém postaráme!

 
Vyklízíme kanceláře

Jakákoliv likvidace a vyklízení různých komerčních prostor zajistí naše vyklízecí firma, která již 12 let vyklízí nemovitosti v České republice. Máme kvalitně vyškolené zaměstnance, kteří si umí poradit. Jsme správná parta českých chlapíků, které jejich práce baví. 

Letos jsme realizovali několik vyklízecích prací komerčních prostor, o které se s Vámi teď rádi podělíme.

 

Vyklizení a stěhování optiky

Začátkem ledna jsme realizovali vyklízecí akci optiky v pražských Vysočanech. Jednalo se o celkovou plochu 250 m2 skladu v prvním podzemním podlaží, kde se nacházelo celkem 35 m3 odpadu k likvidaci. Odpad byl zejména starý kancelářský nábytek, staré šanony a papíry, staré reklamní materiály a vyřazená zdravotnická technika. Několik těžkých břemen bylo zapotřebí vynést pomocí stěhovacích kurt, zbytek kluci zvládli vynést v ruce. Vyklízecí práce probíhali za plného provozu optiky, proto bylo za potřebí udělat vše co nejrychleji. Povolali jsme proto šest kluků z našeho týmu, jeden velký kontejner a jednu naši velkou dodávku, aby se vše zvládlo vyklidit co nejrychleji. Nakonec jsme celou akci zvládli za necelé 3 hodiny. 

Díky této bezproblémové akci jsme byli povoláni majiteli optiky i na další, tentokrát trochu složitější akci. Do rekonstruované kliniky na pražském Chodově potřebovali nastěhovat novou zdravotnickou techniku, vybalit ji, rozmístit do určených vyšetřoven a odpad zlikvidovat. Jednalo se o různá měřidla zraku, speciální optická křesla, počítače apod. Vše samozřejmě opět za plného provozu, pomocí paleťáku a šesti pracovníků jsme celou akci zvládli za 3,5 hodiny. 

Vyklízíme kanceláře

Vyklízení skladu Českých drah na Hlavním nádraží

Jedna veliká zakázka nás čekala také od Českých drah. Jednalo se o vyklizení podchodu nástupiště na pražském Hlavním nádraží. Tento podchod byl celý uzavřený a v jeho části byl sklad se zbytky materiálů z rekonstrukce, nábytek a drážní vozíky na kufry. Dostali jsme všichni žluté vesty s potiskem ČD, přidělili nám i jednoho pomocníka s elektrickou kárkou a pustili jsme se do práce. Vše bylo rychlé i díky té elektrické kárce, za kterou jsme zapojili drážní vozíky, naskočili jsme na ni a jeli jsme až k našemu kontejneru. Byla to celkem legrace a vyklízení těchto prostor rychle ubíhalo. Měli jsme vše vyklizené za necelé dvě hodiny a udělali jsme si dobré jméno i u státního podniku České dráhy. 

Vyklízíme kanceláře

Vyklízení dvou kanceláří, dílny a skladu jedné stavební firmy

Rušení provozu firmy má mnoho důvodů. Tato brněnská firma se specializovala na rekonstrukce bytů, zejména bytových jader a koupelen v Praze. Po čase jim však došli vhodní zaměstnanci, koordinace z Brna byla náročnější, a proto se rozhodli o zrušení celé provozovny, která byla umístěna v činžovním domě v Praze, kde v prvním patře měla dvě bytové jednotky 2+1, jednu jako kancelář a druhou, jako ubytování pro dělníky. Dole ve sklepě pak byla plně vybavená dílna a velký sklad. Celkově se jednalo o více než 30 m3 odpadu. Zvolili jsme proto odvoz a likvidaci odpadu pomocí kontejneru a dvou velkých dodávek. Přijeli jsme na místo v osmi a pustili se do práce. Zákazník očekával vyklizení během dvou dnů, ale nakonec jsme vše stihli vystěhovat a odvézt během jednoho dne. Zákazník byl velice spokojen s naším přístupem k práci a dokonce nám jako dárek věnoval i svou domácí pálenku, což je pro Pražáka opravdová pocta! 

Vyklízíme kanceláře

Vyklízení papírových krabic z obchodu

Zavolali si nás i z obchodu v centru Prahy, který se zabývá prodejem oblečení. Jejich požadavek byl odvoz papírových krabic, lepenek, pytlů, papíru a dalšího odpadu po závozu novými produkty. Nakonec jsme naplnili celou naší největší dodávku o objemu 15 m3 a vyrazili na likvidaci. 

Pokud potřebujete vyklidit jakékoliv komerční prostory, tak se nám neváhejte ozvat. Vyklízíme jak malé, tak velké zakázky. 

Další články

Druhy odpadů a jejich likvidace

Druhy odpadů a jejich likvidace

Jaké druhy odpadů rozlišujeme a jak se tyto odpady likvidují... Celý článek

 
Vyklízení půdy

Vyklízení půdy

Naší specializací je také vyklízení půdních prostor. Půda je... Celý článek

 
Extrémní vyklízení

Extrémní vyklízení

Naší specializací je extrémní vyklízení nemovitosti po nepři... Celý článek

 
 
 
 

© 2009-2023 VyklizimeNemovitosti.cz - Web: ZaDeset.cz

www.vyklizimebyty.cz -  www.vyklizimedomy.cz -  www.vyklizimenemovitosti.cz
14 let praxe v oboru vyklízení domů, bytů a nemovitostí.
Pobočka: Praha 4, Nad Cihelnou 1146/16A, Pobočka: Praha 5, Hábova 1517
nonstop linka - odvoz odpadu - sběrný dvůr - kontejnery
Ekologicky a šetrně k životnímu prostředí!
IČ: 24760196