Menu
 

Vyklízíme kanceláře

16.1.2022
 

Naše společnost vyklízí také všechny komerční prostory, jako kanceláře, provozovny, sklady, haly, dílny i výrobní prostory. Pokud potřebujete vyklidit starý kancelářský nábytek před plánovanou rekonstrukcí kanceláře, nebo jen rušíte provozovnu a musíte vše zlikvidovat před jejím předáním vlastníkům, nebo potřebujete odvézt nepotřebné papíry, šanony a nashromážděné krabice. Zde jste na správné adrese, rádi se o Váš problém postaráme!

 
Vyklízíme kanceláře

Jakákoliv likvidace a vyklízení různých komerčních prostor zajistí naše vyklízecí firma, která již 12 let vyklízí nemovitosti v České republice. Máme kvalitně vyškolené zaměstnance, kteří si umí poradit. Jsme správná parta českých chlapíků, které jejich práce baví. 

Letos jsme realizovali několik vyklízecích prací komerčních prostor, o které se s Vámi teď rádi podělíme.

 

Vyklizení a stěhování optiky

Začátkem ledna jsme realizovali vyklízecí akci optiky v pražských Vysočanech. Jednalo se o celkovou plochu 250 m2 skladu v prvním podzemním podlaží, kde se nacházelo celkem 35 m3 odpadu k likvidaci. Odpad byl zejména starý kancelářský nábytek, staré šanony a papíry, staré reklamní materiály a vyřazená zdravotnická technika. Několik těžkých břemen bylo zapotřebí vynést pomocí stěhovacích kurt, zbytek kluci zvládli vynést v ruce. Vyklízecí práce probíhali za plného provozu optiky, proto bylo za potřebí udělat vše co nejrychleji. Povolali jsme proto šest kluků z našeho týmu, jeden velký kontejner a jednu naši velkou dodávku, aby se vše zvládlo vyklidit co nejrychleji. Nakonec jsme celou akci zvládli za necelé 3 hodiny. 

Díky této bezproblémové akci jsme byli povoláni majiteli optiky i na další, tentokrát trochu složitější akci. Do rekonstruované kliniky na pražském Chodově potřebovali nastěhovat novou zdravotnickou techniku, vybalit ji, rozmístit do určených vyšetřoven a odpad zlikvidovat. Jednalo se o různá měřidla zraku, speciální optická křesla, počítače apod. Vše samozřejmě opět za plného provozu, pomocí paleťáku a šesti pracovníků jsme celou akci zvládli za 3,5 hodiny. 

Vyklízíme kanceláře

Vyklízení skladu Českých drah na Hlavním nádraží

Jedna veliká zakázka nás čekala také od Českých drah. Jednalo se o vyklizení podchodu nástupiště na pražském Hlavním nádraží. Tento podchod byl celý uzavřený a v jeho části byl sklad se zbytky materiálů z rekonstrukce, nábytek a drážní vozíky na kufry. Dostali jsme všichni žluté vesty s potiskem ČD, přidělili nám i jednoho pomocníka s elektrickou kárkou a pustili jsme se do práce. Vše bylo rychlé i díky té elektrické kárce, za kterou jsme zapojili drážní vozíky, naskočili jsme na ni a jeli jsme až k našemu kontejneru. Byla to celkem legrace a vyklízení těchto prostor rychle ubíhalo. Měli jsme vše vyklizené za necelé dvě hodiny a udělali jsme si dobré jméno i u státního podniku České dráhy. 

Vyklízíme kanceláře

Vyklízení dvou kanceláří, dílny a skladu jedné stavební firmy

Rušení provozu firmy má mnoho důvodů. Tato brněnská firma se specializovala na rekonstrukce bytů, zejména bytových jader a koupelen v Praze. Po čase jim však došli vhodní zaměstnanci, koordinace z Brna byla náročnější, a proto se rozhodli o zrušení celé provozovny, která byla umístěna v činžovním domě v Praze, kde v prvním patře měla dvě bytové jednotky 2+1, jednu jako kancelář a druhou, jako ubytování pro dělníky. Dole ve sklepě pak byla plně vybavená dílna a velký sklad. Celkově se jednalo o více než 30 m3 odpadu. Zvolili jsme proto odvoz a likvidaci odpadu pomocí kontejneru a dvou velkých dodávek. Přijeli jsme na místo v osmi a pustili se do práce. Zákazník očekával vyklizení během dvou dnů, ale nakonec jsme vše stihli vystěhovat a odvézt během jednoho dne. Zákazník byl velice spokojen s naším přístupem k práci a dokonce nám jako dárek věnoval i svou domácí pálenku, což je pro Pražáka opravdová pocta! 

Vyklízíme kanceláře

Vyklízení papírových krabic z obchodu

Zavolali si nás i z obchodu v centru Prahy, který se zabývá prodejem oblečení. Jejich požadavek byl odvoz papírových krabic, lepenek, pytlů, papíru a dalšího odpadu po závozu novými produkty. Nakonec jsme naplnili celou naší největší dodávku o objemu 15 m3 a vyrazili na likvidaci. 

Pokud potřebujete vyklidit jakékoliv komerční prostory, tak se nám neváhejte ozvat. Vyklízíme jak malé, tak velké zakázky. 

Další články

Kdy a jak můžeme vyklidit pozůstalost po zesnulém?

Kdy a jak můžeme vyklidit pozůstalost po zesnulém?

Smrt blízké osoby je vždy smutnou událostí. Pro pozůstalé vš... Celý článek

 
Vyklízení pozůstalostí

Vyklízení pozůstalostí

Vaši pozůstalost kompletně vyklidíme a odpad ekologicky zlik... Celý článek

 
Vyklízení bytů

Vyklízení bytů

Naší specializací je rovněž na vyklízení bytů. ... Celý článek

 
 
 
 

© 2009-2024 VyklizimeNemovitosti.cz - Web: ZaDeset.cz

www.vyklizimebyty.cz -  www.vyklizimedomy.cz -  www.vyklizimenemovitosti.cz
15 let praxe v oboru vyklízení domů, bytů a nemovitostí.
Pobočka: Praha 4, Nad Cihelnou 1146/16A, Pobočka: Praha 5, Hábova 1517
nonstop linka - odvoz odpadu - sběrný dvůr - kontejnery
Ekologicky a šetrně k životnímu prostředí!
IČ: 24760196