Menu
 

Vyklizení nemovitosti před jejím prodejem

16.2.2022
 

Pokud máte v úmyslu nabídnout k prodeji nemovitost, kterou jste například zdědili, je pravděpodobné, že se v ní nachází spousta věcí, o které nemáte zájem, a je velmi pravděpodobné, že o ně nebude mít zájem ani budoucí kupec. Bohužel, podobné staré zařízení může podstatně snížit cenu vámi prodávané nemovitosti, jelikož případný kupec by musel před rekonstrukcí nemovitosti všechny nepotřebné věci vyklidit na vlastní náklady.

 
Vyklizení nemovitosti před jejím prodejem

Navíc, nemovitost plná starého nábytku a zastaralých či nefunkčních spotřebičů nepůsobí na případného kupce ani trochu příjemně, což dále snižuje cenu, kterou můžete za nemovitost dostat. Před prodejem nemovitosti je proto vždy nutné ji vyklidit a odvézt všechno nepotřebné harampádí. 

 

Jak vyklidit nemovitost

Vyklízet nemovitost vlastními silami není nic jednoduchého. Je to v podstatě stejné jako stěhování. Všechny věci, nábytek i spotřebiče byste měli naložit a odvézt na místa k tomu určená, což je ve většině případů sběrný dvůr. Zvláštní pozornost je třeba věnovat různým chemikáliím, které ve vyklízené nemovitosti občas naleznete a které je možné kvalifikovat jako nebezpečný odpad. Budete navíc muset sehnat nákladní automobil, jelikož některé věci v osobním autě zkrátka nepřevezete. V každém případě se připravte na dlouhou a úmornou dřinu, která vám zabere minimálně jeden víkend, v případě větších nemovitostí i mnohem déle.

Mnohem lepším řešením je obrátit se s tímto úkolem na firmu, která se na vyklízení nemovitostí specializuje. Vyklízecí firma disponuje nejen veškerou potřebnou technikou, ale hlavně zkušenými pracovníky, kteří vaši nemovitost vyklidí dočista během jediného dne a navíc po sobě perfektně uklidí. Čistý a vyklizený byt či dům působí mnohem prostorněji a přitáhne pozornost většího množství solventních kupců.

Další články

Druhy odpadů a jejich likvidace

Druhy odpadů a jejich likvidace

Jaké druhy odpadů rozlišujeme a jak se tyto odpady likvidují... Celý článek

 
Kdy a jak můžeme vyklidit pozůstalost po zesnulém?

Kdy a jak můžeme vyklidit pozůstalost po zesnulém?

Smrt blízké osoby je vždy smutnou událostí. Pro pozůstalé vš... Celý článek

 
Extrémní vyklízení

Extrémní vyklízení

Naší specializací je extrémní vyklízení nemovitosti po nepři... Celý článek

 
 
 
 

© 2009-2023 VyklizimeNemovitosti.cz - Web: ZaDeset.cz

www.vyklizimebyty.cz -  www.vyklizimedomy.cz -  www.vyklizimenemovitosti.cz
14 let praxe v oboru vyklízení domů, bytů a nemovitostí.
Pobočka: Praha 4, Nad Cihelnou 1146/16A, Pobočka: Praha 5, Hábova 1517
nonstop linka - odvoz odpadu - sběrný dvůr - kontejnery
Ekologicky a šetrně k životnímu prostředí!
IČ: 24760196