Cena za vyklízení

2.4.2022
 

Jaká je cena za vyklizení bytu, domu, či nemovitosti? Pro vytvoření přesné cenové nabídky na vyklizení vaší nemovitosti je potřeba danou nemovitost předem prohlédnout naším pracovníkem, jelikož se cena za vyklízení skládá hned z několika položek, které si ukážeme níže. Výhodou je u nás to, že prvotní prohlídku a nacenění provádíme zdarma, budete tak přesně vědět, kolik vyklizení vaší nemovitosti bude stát.

 
Cena za vyklízení

Do ceny za vyklizení se započítávají tyto položky: 

  • Uložení / likvidace odpadu na sběrném dvoře, skládce (tzv. skládkovné)
  • Vyklízecí práce, demontáž nábytku, roztřídění druhu odpadu dle typu odpadu, manipulace, snos a vyložení odpadu na skládce
  • Doprava na místo vyklízení a na skládku

Ceny za uložení odpadu na sběrném dvoře jsou v Praze jednotně nastaveny Magistrátem na cenu 800 Kč bez DPH za uložení 1 m3 odpadu. Sběrné dvory však nepřijímají větší množství nebezpečného odpadu, stavební lepenky, ethernitu, apod., ty se musí vozit na specializovaná pracoviště za větší poplatky. Skládky si účtují za tunu odpadu většinou kolem 2.200 Kč bez DPH. 

Pro určení ceny za vyklízecí práce je důležitým faktorem místo vyklízení a jeho dostupnost (zda je zde dobré parkování, jaká je vzdálenost, kterou budeme chodit s vyklízenými předměty, zda jsou na místě schody, výtah, apod), vzdálenosti od kontejneru, či přistavené dodávky, váhy a typu vyklizených předmětů. Cena se pohybuje od 350 Kč bez DPH za 1 m3 a v ceně je započítaná jak lidská práce, tak i použití manipulační techniky (rudlů, stěhovacích kurt), případně demontáže nábytku (nářadí, šroubováky, pajcr, kladivo). 

Doprava a odvoz odpadu se počítá dle vzdáleností a použitého vozidla. Zde se cena pohybuje od 500 Kč za výjezd a 15 Kč / 1 km. 

Jaká je tedy běžná cena za vyklizení bytu? 

Vyklízení bytu 3 +1 včetně nábytku a směsného odpadu o celkovém objemu 15 m3 (jeden velký velkoobjemový kontejner) v Praze vychází na 1.200 Kč za 1m3, tedy celkem na částku ca 18.000 Kč. Vyklizení rodinného domu včetně garáží a technických místností o celkovém objemu odpadu 30 m3 v Praze vychází na 36.000 Kč. Menší zakázky začínají na minimální ceně 3.500 Kč.

Dle dostupnosti vyklízeného místa pak volíme buďto přistavení velkoobjemového kontejneru, nebo velkoobjemové dodávky. Dle druhu a umístění odpadu pak volíme počet pracovníků naší vyklízecí firmy. Vše zajišťujeme tak, aby naším klientům vyhovovala jak časová náročnost, tak průběh celé vyklízecí akce. 

Pro přesné nacenění vyklízecích prací nás neváhejte kontaktovat a zdarma se přijedeme podívat na vaši nemovitost.

Vyklízení nemovitostí zdarma?

Už jste někdy slyšeli o vyklízení nemovitostí zdarma? Pokud ano, jistě Vás to překvapilo, ale každá nabídka má svá specifika.

Je totiž zcela jasné, že vám žádná vyklízecí firma nebude vyklízet nepotřebný odpad zdarma, protože, jak jsme si ukázali výše, tak ceny za likvidaci odpadu, dopravu a zaměstnance jsou poměrně vysoké a v současné turbulentní době se stále navyšují. Vyklízení zdarma tedy znamená, že pokud mají vyklízené předměty nějakou hodnotu, kterou umí daná vyklízecí firma dále zpeněžit, tak se tato hodnota dá odečíst od ceny za vyklízení. Pokud tedy například potřebujete vyklidit zánovní a funkční spotřebiče, starožitný nábytek, obrazy, apod., tak se jejich cena odečte od ceny za vyklízení a může se tak stát, že je pak celé vyklízení zdarma.

Naše společnost disponuje velkým skladem a je navázána na řadu partnerů z oblasti klenotnictví, starožitnictví a bazarů, takže jsme schopni zajímavé věci také okamžitě vykoupit, nebo vyklidit zdarma.

 

Další články

Vyklízíme kanceláře

Vyklízíme kanceláře

Naše společnost vyklízí také všechny komerční prostory, jako... Celý článek

 
Vyklizení nemovitosti před jejím prodejem

Vyklizení nemovitosti před jejím prodejem

Pokud máte v úmyslu nabídnout k prodeji nemovitost, kterou j... Celý článek

 
Seznam sběrných dvorů v Praze

Seznam sběrných dvorů v Praze

Naše vyklízecí firma vozí odpad zejména na sběrné dvory, neb... Celý článek

 
 
 
 

© 2009-2022 VyklizimeNemovitosti.cz - Web: ZaDeset.cz

www.vyklizimebyty.cz -  www.vyklizimedomy.cz -  www.vyklizimenemovitosti.cz
13 let praxe v oboru vyklízení domů, bytů a nemovitostí.
Pobočka: Praha 4, Nad Cihelnou 1146/16A, Pobočka: Praha 5, Hábova 1517
nonstop linka - odvoz odpadu - sběrný dvůr - kontejnery
Ekologicky a šetrně k životnímu prostředí!
IČ: 24760196